Dla tancerzy

WIELKA MAJÓWKA

Kolejne zajęcia 8 maja!

 

CZARNE DIAMENTY w Katowicach

Do Katowic wyjeżdżamy 7 kwietnia o godz. 7.00 – zbiórka przy szkole. Proszę pamiętać o zwolnieniu dziecka z zajęć! Zakwaterowanie w hostelu Kopalni Guido w Zabrzu http://kopalniaguido.pl/index.php/hostel-guido i tam też będzie kolacja ok. 18.00 (prowiant na cały dzień). W piątek zwiedzamy kopalnię (z uwagi na różnice ciśnień, odradzamy zwiedzanie poziomu osobom z ciężkimi schorzeniami; temperatura na trasie turystycznej to ok. 16 st. C, zalecany odpowiedni ubiór i obuwie z płaską podeszwą). W sobotę od rana zajęcia festiwalowe. Powrót ok. 23.00 – będziemy informować z trasy. Opłatę w wysokości 100 zł proszę wpłacać na konto z dopiskiem „Festiwal KATOWICE”. Prosimy również o wypełnienie poniższej zgody.

Zgoda na wyjazd

plan-na-styczen informacja-o-obozie-zimowym-2017 karta-uczestnika-obozu-tanecznego-murzasichle-2017

W  powyższych załącznikach znajdziecie Państwo informację dotyczącą obozu, ewentualnie kartę obozową – kto zaspał… oraz grafik prób i koncertów w styczniu.

Dnia 9.01 grupy poniedziałkowe zapraszają na Jasełka: Rodziców, rodzeństwo, Babcie i Dziadków, starszych kolegów z Zespołu… Będziemy wspólnie śpiewać kolędy, dzielić się opłatkiem, dobrym słowem i ciastem! Rezerwujcie czas od 17.30.